Davines Momo Saç Kremi

 

Çok heyecanlıyım. Sonunda kremim geldi. Çok sevdiğim bir arkadaşımın ısrarlı tavsiyesi üzerine aldım. Üç ayda saçları resmen evrim geçirdi. Açıcılar ve boyalardan artık saçları lastik gibi olmuştu,  yani șu anda benimde öyle. Uzun yıllardır çok sık aralıklarla açık renklere boyuyorum, birde  ara ara düzleştirici kullanınca mahvoluyor dolayısıyla. Bakım yapıp ıslak havlu ile beklemekten sinüzit olacağım diye korkuyorum. Eczaneden alıp denemediğim vitamin,  aktardan alıp denemediğim yağ kalmadı. Dediler beslenme de önemli, saçlarını ve tırnaklarını besleyecek vitamin kullanmalısın, onu da içtim 6 ay hiç bir fark yok. Hatta en son șampuanın içine doğum kontrol hapını toz haline getirip karıştırıp kullan dediler,  onu bile yaptım.

fashion stalker

 

Son șansım Momo 🙂 kim istemez ellerini saçlarına attığında,  saçlarının arasından kaymasını.  Uzun yıllardır bu duyguyu tatmıyorum.

Eğer etkili olur ise diğer saç ürünlerini de kullanacağım. Hatta Davines saç boyalarınıda kullanmayı düşünüyorum.

 

Davines Momo -
Davines Momo
Davines-mask-SacBoyalari
Davines Momo

 

Hepsi burada dan aldım,  kargo ücreti ile birlikte 75 TL ‘ ye geliyor.

Diğer ürünleri ve detaylar için hepsiburada ‘ yı alttaki aşağıdaki fotoğrafa tıklayarak ziyaret etmeniz yeterli.

Davines’ in diğer ürünlerini araștırırken Buse Öztürk ‘ ün “chunlibeauty” adlı bloğuna rastladım. Bakım maksesi ile ilgili yorumlarını okumak isterseniz bloğunu buradan ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir